Balkónové zábradlia

Hliník je ušľachtilý materiál a medzi jeho prednosti patrí pevnosť, tuhosť a nízka hmotnosť. To sa priaznivo premieta aj do kvalít výsledných balkónových zábradlí, ktoré sa nekrútia a nedeformujú, výborne odolávajú vonkajším podmienkam a svojou životnosťou ľahko preskočia 50 rokov.
Hliníkové balkóny Vám nikdy nezhrdzavejú. Vďaka kvalitnej povrchovej úprave Váš nový balkón nebudete musieť už nikdy viac natierať.

DLHÁ, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Balkónové zábradlia od spoločnosti AluProfi sú vždy technologicky aj esteticky na vysokej úrovni. Hliníkový rám je celoplošne upravený technológiou Komaxit alebo Elox. Tý sa zaistí jeho dlhá životnosť. Minimálne 10 ročná záruka na povrchovú úpravu.

JEDINEČNÝ VZHĽAD

Celkový vzhľad balkónového zábradlia je určený najmä zvolenou výplňou. Jej voľba je úplne na vašej predstave. Obľúbené sú výplne z pevnostného skla (v matnej, či dymovej úprave alebo s farebou fóliou medzi jednotlivými vrstvami skla), z lakovaného dierovaného plechu, lexanu alebo z modernej kompaktnej dosky.

BEZPEČNOSŤ

Na bezpečnosť kladieme veľký dôraz, preto používame iba certifikované materiály a každé zábradlie je dodávané s vypracovaným statickým posudkom.